Naujienos

SIŪLOME DARBĄ

Siūlome darbą

    Kretingos socialinių paslaugų centras ieško valytojo(-s), aplinkos tvarkytojo(-s) 0,5 etatu. Mokamas minimalus atlyginimas. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis tel. +370 676 47379

Susitikimai globėjams (rūpintojams)

Kretingos socialinių paslaugų centro globos centras kiekvieno mėnesio paskutinį trečiadienį kviečia globėjus (rūpintojus) į savitarpio pagalbos grupės susitikimus. Pasidalinsime gerąja patirtimi, pasikalbėsime Jums rūpimomis temomis, o svarbiausia – gerai ir prasmingai praleisime laiką kartu su bendraminčiais.
Jūsų lauksime Kretingos socialinių paslaugų centre, Klaipėdos g. 133 C, Kretinga,
Balandžio 24 d. 17 val.
Gegužės 29 d. 17 val.
Birželio 26 d. 17 val.

Konsultacijos elektroniniais laiškais

Profesionalios psichologų konsultacijos visais klausimais, susijusiais su vaikų ir paauglių auginimu, auklėjimu, jų elgesiu, taip pat tarpusavio santykiais, nuo šiol „Tėvų linijoje“ teikiamos ne tik telefonu, bet ir el. laiškais.

„Pastebime, kad kai kuriems tėvams savo rūpesčius nėra paprasta papasakoti paskambinus. Jiems saugiau būtų sunkumus aprašyti ir klausimus suformuluoti raštu. Kitiems sunku ištaikyti paskambinti linijos darbo valandomis, nes tuo metu neturi galimybės ramiai pasikalbėti“, – sako „Tėvų linijos“ vadovė, psichologė Jūratė Baltuškienė.

Kretingos SPC lankstinukai

    Barzdžių kaimo teritorijoje susikūrusioje bendruomenėje gyvena darbštūs, vieningi, vieni kitais besirūpinantys žmonės. Aktyvi bendruomenė inicijuoja ir įgyvendina įvairius projektus, organizuoja sociokultūrinius renginius. Siekiama sutelkti ir įtraukti į veiklą kuo daugiau vietinių gyventojų. Žmogus, įsitraukęs į bendruomenės veiklą mokosi spręsti tiek asmenines, tiek bendruomenėje kylančias problemas. Bendruomenės nariai neabejingi sudėtingesnėje gyvenimo situacijoje atsidūrusiai šeimai ar asmeniui, tačiau ne visada pakanka informacijos kur kreiptis pagalbos.

Lektorė dr. Ieva Adomaitytė – Subačienė

Kretingos socialinių paslaugų centre baigėsi dviejų dienų mokymai „Dizaino mąstysenos metodo taikymas sudarant individualius pagalbos planus“, kurie skirti socialinių darbuotojų kvalifikacijos kėlimui. Lektorė dr. Ieva Adomaitytė – Subačienė skatino socialinius darbuotojus į pagalbos plano paslaugų gavėjas sudarymą pažvelgti kūrybiškai, kitu kampu.

Globos centro kolektyvas

     Šiandien Kretingos socialinių paslaugų centro Globos centro kolektyvas - globos koordinatorės Birutė Daukšaitė ir Lina Rimkuvienė, GIMK atestuotas asmuo Asta Sakalauskienė, kartu su "Vaikai yra vaikai" komanda dalyvavo Pasaulinėje lyderių konferencijoje, kuri vyko Palangoje. Konferencijos metu viešinome vaikų globą, atsakinėjome į besidominčių žmonių klausimus, dalijomės patirtimi su kitų regionų kolegomis.

Pyragų diena

Pyragų diena

Pyragų diena Lietuvoje švenčiama daugiau nei dešimtmetį, o jos esmė – ne tik susiburti malonioms bendravimo akimirkoms šeimose, mokslo ar darbo kolektyvuose, bet visiems kartu prisidėti prie socialiai pažeidžiamų, silpnesnių, sergančių svajonių išsipildymo.

Šiandien Kretingos socialinių paslaugų centro kolektyvas savo iškeptais pyragais dalijosi su Kretingos miesto gyventojais ir svečiais. Iškeptus pyragus akcijos metu palaimino brolis kunigas Paulius Vaineikis OFM, kuris su maldininkų grupe meldėsi aikštėje.