Naujienos

Nakvynės namai

    2022 metų spalio 18 -ąją dieną Kretingos socialinių paslaugų centro Nakvynės namai minėjo vienerių metų įkūrimo sukaktį. Šia proga darbuotojams už puikų darbą buvo įteiktos "Metų nominacijos", prie pačių paruošto vaišių stalo aptarti tolimesni darbų planai.

Siūlome darbą socialinių paslaugų įstaigos psichologui

SOCIALINIŲ PASLAUGŲ ĮSTAIGOS PSICHOLOGAS

Darbo pobūdis: Teikti psichologinę pagalbą įvairių paslaugų gavėjų grupėms įstaigoje ir paslaugų gavėjo namuose. Dalyvauja paslaugų gavėjų problemų nustatyme, veiklos ir sprendimų planavime bei vykdyme. Konsultuoti įstaigos darbuotojus, teikti pasiūlymus darbui su paslaugų gavėjais ir kt..

Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentui:

Bendradarbiavimas

Bendradarbiavimas 1

Šiandien Kretingos socialinių paslaugų centro kolektyvas svečiavosi Tauragės šeimos gerovės centre.

Bendravimas ir bendradarbiavimas stiprus įrankis padedantis tobulėti, surasti geriausius socialinių problemų sprendimo būdus ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę! Todėl prie kavos puodelio pasidalinome patirtimi, kasdieniais rūpesčiais ir sėkmės istorijomis!

 

Miesto šventė

Miesto šventė

KRETINGOS SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRAS DALYVAVO KRETINGOS MIESTO ŠVENTĖJE. Šventės metu žmonėms pasakojome apie įstaigoje teikiamas paslaugas, mūsų vykdomą veiklą, vaišinome norinčius pačių iškeptais skanumynais, žolelių arbata.

Seminaras apie socialinę atsakomybę

Kretingos socialinių paslaugų centro kolektyvas šiandien dalyvavo mokymuose "Socialinės atsakomybės principai", kuriuose aptarėme kaip mūsų centras gali ugdyti savo, kaip įstaigos socialinę atsakomybę. Mokymus vedė UAB "Ekonominės konsultacijos ir tyrimai" partnerė, viešojo sektoriaus projektų vadovė, SA ekspertė Vaiva Garlinskė.

SU KOVO 11-ĄJA

SU KOVO 11-ĄJA

     Lietuvos Nepriklausomybės dieną, kartu su mūsų rajono gyventojais, paminėjo ir Kretingos socialinių paslaugų centro kolektyvas

Jaunimo linija                                8 800 28888            JAUNIMUI
www.jaunimolinija.lt                     I-VII visą parą                                                       

Vaikų linija                                     116111                            VAIKAMS
www.vaikulinija.lt                          I-VII 11-23 val.