Naujienos

   Nuo liepos 1 d., pirmadienio, visoje Lietuvoje pradedama teikti pacientų pavėžėjimo paslauga. Pavėžėjimo kriterijus atitikę pacientai galės užsisakyti pavėžėjimo paslaugą telefonu 1808 iš namų į gydymo įstaigą ir atgal. Šios paslaugos plėtra priartins gydymo paslaugas prie pacientų ir taip padės labiausiai pažeidžiamiems gyventojams (dėl sveikatos, neturto, amžiaus). Priemonės tikslas yra užtikrinti, kad amžius, dalyvumo lygis, sveikatos būklė ar kiti veiksniai nebūtų kliūtis gauti reikalingas sveikatos priežiūros paslaugas.

 

SIŪLOME DARBĄ

Siūlome darbą

    
    Kretingos socialinių paslaugų centras ieško individualios priežiūros darbuotojo(-s). Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas 0,76, suminė darbo laiko apskaita. Darbo sutartis terminuota šešiems mėnesiams. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis tel. +370 676 47379

Akimirkos iš mokymų

2024 m. birželio 11 d. Pagalbos šeimai tarnybos Atvejo vadybininkė bei socialinės darbuotojos vyko į Mažeikių rajono šeimos ir vaiko gerovės centro organizuojamą „Regioninę spartakiadą". Renginio metu ne tik aktyviai leidome laiką, bet ir turimas žinias stiprinome lektoriaus Pauliaus Godvado vedamuose mokymuose tema „Paslaugų žemėlapio sudarymas atvejo vadybininkui". Dėkojame kolegoms už kvietimą dalyvauti renginyje bei už gerai praleistą laiką!

Kretingos SPC kolektyvas šventėje

    
  Praėjusį savaitgalį Kretingos socialinių paslaugų centro kolektyvas dalyvavo Kretingos miesto šventėje, kurios metu ne tik linksminosi, bet ir visuomenei skleidėme žinią apie įstaigoje teikiamas paslaugas bei teikiamą pagalbą.

Nebesvaik

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kviečia peržiūrėti laidą, kurioje kalbama apie psichoaktyvias medžiagas, jų žalą ir prevenciją. Tai tema, kuria kalbėti reikia, būtina ir kuo plačiau!

Psichoaktyviųjų medžiagų prevencijai ir žalos mažinimui skirtas projektas „Nebesvaik” rodomas Laisvės TV jaunimo auditorijai skirtame YouTube kanale Laisvės TV X (17-25 m.)

https://rb.gy/de4nst

 

SIŪLOME DARBĄ

Siūlome darbą

Kretingos socialinių paslaugų centras ieško individualios priežiūros darbuotojo(-s), slaugytojo padėjėjo(-s). Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas 0,76, suminė darbo laiko apskaita. Darbo sutartis terminuota šešiems mėnesiams.

 Dėl išsamesnės informacijos kreiptis tel. +370 676 47379   

SIŪLOME DARBĄ

Siūlome darbą

    Kretingos socialinių paslaugų centras ieško valytojo(-s), aplinkos tvarkytojo(-s) 0,5 etatu. Mokamas minimalus atlyginimas. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis tel. +370 676 47379