Naujienos

Miesto šventė

KRETINGOS SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRAS DALYVAVO KRETINGOS MIESTO ŠVENTĖJE. Šventės metu žmonėms pasakojome apie įstaigoje teikiamas paslaugas, mūsų vykdomą veiklą, vaišinome norinčius pačių iškeptais skanumynais, žolelių arbata.

Seminaras apie socialinę atsakomybę

Kretingos socialinių paslaugų centro kolektyvas šiandien dalyvavo mokymuose "Socialinės atsakomybės principai", kuriuose aptarėme kaip mūsų centras gali ugdyti savo, kaip įstaigos socialinę atsakomybę. Mokymus vedė UAB "Ekonominės konsultacijos ir tyrimai" partnerė, viešojo sektoriaus projektų vadovė, SA ekspertė Vaiva Garlinskė.

SU KOVO 11-ĄJA

     Lietuvos Nepriklausomybės dieną, kartu su mūsų rajono gyventojais, paminėjo ir Kretingos socialinių paslaugų centro kolektyvas

Emocinės ir psichologinės pagalbos kontaktai

Jaunimo linija                                8 800 28888            JAUNIMUI
www.jaunimolinija.lt                     I-VII visą parą                                                       

Vaikų linija                                     116111                            VAIKAMS
www.vaikulinija.lt                          I-VII 11-23 val.                                           

Adventinė popietė Nakvynės namuose

Kretingos socialinių paslaugų centro Nakvynės namuose vyko adventinė popietė su Broliu Bernardu „Šventų Kalėdų belaukiant“. Susibūrimo metu pasisėmėme teigiamos energijos, nes tai laikas kai norime būti geri ir dovanojame vieni kitiems šypsenas. Šiuo laikotarpiu norisi atsigręžti į žmogiškąsias vertybes, pažvelgti į savo dvasinį gyvenimą, padėti žmogui esančiam šalia, kuriam reikia pagalbos ar gero žodžio. Nakvynės namai visiems linki gražių ir ramių švenčių, tegul žvakių liepsnelė sušildo širdis, tegul jose nelieka blogų minčių.

NYKŠTUKŲ KALĖDOS KRETINGOJE

 Kretingos Rotušės aikštės skvere įkurtoje nykštukų alėjoje apsigyveno ir 2 Kretingos socialinių paslaugų centro nykštukai. Ačiū mūsų kolegei Jūratė Blyžienė, kurios fantazijos ir triūso dėka atsirado šitie du gražuoliai, su paslaptingu dovanų maišu 

KALĖDINIŲ KŪČIUKŲ EDUKACIJA

Kretingos socialinių paslaugų centro globos centre vyko kalėdinių kūčiukų kepimo edukacija, skirta globėjų šeimose augantiems vaikams ir jų globėjams. UAB "Kalniaus duona" vadovas Ernestas Kalnius ir kepėja Vaida Intienė parodė iš kokių ingredientų ir kaip užmaišoma kūčiukų tešla, kartu su dalyviais ją kočiojo, darė kūčiukus ir kepė. Kartu su vaikais kūčiukus gamino ir Globos centro ambasadorius meras Antanas Kalnius su žmona Rūta.