Naujienos

Emocinės ir psichologinės pagalbos kontaktai

Jaunimo linija                                8 800 28888            JAUNIMUI
www.jaunimolinija.lt                     I-VII visą parą                                                       

Vaikų linija                                     116111                            VAIKAMS
www.vaikulinija.lt                          I-VII 11-23 val.                                           

Adventinė popietė Nakvynės namuose

Kretingos socialinių paslaugų centro Nakvynės namuose vyko adventinė popietė su Broliu Bernardu „Šventų Kalėdų belaukiant“. Susibūrimo metu pasisėmėme teigiamos energijos, nes tai laikas kai norime būti geri ir dovanojame vieni kitiems šypsenas. Šiuo laikotarpiu norisi atsigręžti į žmogiškąsias vertybes, pažvelgti į savo dvasinį gyvenimą, padėti žmogui esančiam šalia, kuriam reikia pagalbos ar gero žodžio. Nakvynės namai visiems linki gražių ir ramių švenčių, tegul žvakių liepsnelė sušildo širdis, tegul jose nelieka blogų minčių.

NYKŠTUKŲ KALĖDOS KRETINGOJE

 Kretingos Rotušės aikštės skvere įkurtoje nykštukų alėjoje apsigyveno ir 2 Kretingos socialinių paslaugų centro nykštukai. Ačiū mūsų kolegei Jūratė Blyžienė, kurios fantazijos ir triūso dėka atsirado šitie du gražuoliai, su paslaptingu dovanų maišu 

KALĖDINIŲ KŪČIUKŲ EDUKACIJA

Kretingos socialinių paslaugų centro globos centre vyko kalėdinių kūčiukų kepimo edukacija, skirta globėjų šeimose augantiems vaikams ir jų globėjams. UAB "Kalniaus duona" vadovas Ernestas Kalnius ir kepėja Vaida Intienė parodė iš kokių ingredientų ir kaip užmaišoma kūčiukų tešla, kartu su dalyviais ją kočiojo, darė kūčiukus ir kepė. Kartu su vaikais kūčiukus gamino ir Globos centro ambasadorius meras Antanas Kalnius su žmona Rūta.

NACIONALINIS GLOBOS CENTRŲ IR GLOBĖJŲ SĄSKRYDIS KAUNE

Nuo birželio 26 iki liepos 4 dienos visoje Lietuvoje vyko Globos savaitei skirti renginiai. Liepos 3 dieną Kretingos socialinių paslaugų centro Globos centras, kartu su kolegomis, globėjais ir globojamais vaikais, dalyvavo nacionaliniame Globos centrų ir globėjų sąskrydyje Kaune. Dalijamės šios dienos akimirkomis bei puikiomis emocijomis, o už paramą vaišėmis nuoširdžiai dėkojame HBH savininkei Radai Matulevičienei bei Baltuonių ūkio savininkams Vladui ir Vitalijai Baltuoniams.

Šventė Vaikų gynimo dienos proga

       Kretingos socialinių paslaugų centras ir Kretingos vyrų Rotary klubas Vaikų gynimo dienos proga surengė linksmą šventę Kretingos socialinių paslaugų centro bendruomenės vaikams, kurios metu buvo organizuoti įvairūs judrieji žaidimai, konkursai, pastatytas batutas. Po žaidimų vaikai vaišinosi saldumynais.
      Nuoširdžiai dėkojame Kretingos Dvaro saldaininei už padovanotus saldainius, UAB „Trevena“ vadovui Algirdui Liaudaskiui už ledus, Vitalijui Butkui už didžiulį šakotį.