Naujienos

Pasibaigė mokymai „Socialinių darbuotojų ir klientų santykių gerinimas“

       Kretingos socialinių paslaugų centras, vykdydamas projektą „Integrali pagalba senyvo amžiaus ir neįgaliems asmenims Kretingos rajone“, 2019 metų balandžio 17-18 dienomis organizavo socialinių darbuotojų padėjėjų ir slaugytojų padėjėjų bei kineziterapeuto mokymus tema „Socialinių darbuotojų ir klientų santykių gerinimas“. Šiuos mokymus vedė VšĮ Socialinių inovacijų centro lektorė Indrė Makaraitė. Kvalifikacijos kėlimo seminare dalyvavo 20 darbuotojų.

Surengtas Kalėdinis edukacinis renginys vaikus globojančioms šeimos

2018 m. gruodžio 20 d. Kretingos socialinių paslaugų centre buvo surengtas Kalėdinis edukacinis renginys vaikus globojančioms šeimos. Tokie globėjų ir įtėvių bendrystės vakarai jau tapo ilgamete tradicija, jie organizuojami nuo 2009 metų. Šį kartą kartu su globėjais atėjusiems vaikams smagią šventę surengė teatras „Šešios stygos“, o suaugusieji prie arbatos puoduko kartu su psichologu Evaldu Karmaza ir socialinėmis darbuotojomis Lina Rimkuviene, Asta Sakalauskiene ir Birute Daukšaite dalijosi gerąja globos patirtim ir rūpesčiais.

Paminėjome Socialinio darbuotojo dieną

Minėdami savo profesinę šventę, rugsėjo 27 dieną grupė Kretingos socialinių paslaugų centro darbuotojų išvyko į Vilnių. Trumpai aptarę problemas bei pasidalinę gerąja patirtimi su socialinio darbo srityje dirbančiais kolegomis iš Vilniaus, likusį laiką Centro socialiniai darbuotojai skyrė ekskursijai po sostinę. Tema „Mažoji Roma“. Vedami gidės, kuri įdomiai pasakojo žinomus ir negirdėtus Vilniaus kūrimosi įvykius, turėjome galimybę pamatyti kitokią Lietuvos sostinę. Dienai baigiantis, pavargę, bet kupini įspūdžių pasukome namų link...