Naujienos

PASITARIMAS PRIE APSKRITO STALO

       Projektas „Vaikų gerovės ir saugumo didinimas, paslaugų šeimai, globėjams (rūpintojams) kokybės didinimas bei prieinamumo plėtra“ Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-02-0001 yra įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-405 „Institucinės globos pertvarka“.

PASIPLAUKIOJIMAS BAIDARĖMIS

      Rugpjūčio 2 dieną Kretingos socialinių paslaugų centro globojami (rūpinami) vaikai ir grupė darbuotojų išbandė jėgas baidarėse. Išlipę į krantą baidarininkai buvo sutikti kvepiančiais ir karštais šašlykais, kuriuos vaikų iškylai padovanojo Kretingos IKI parduotuvė, o iškepė įstaigos administracija :) Nuoširdžiai dėkojame Kartenos Baidarių savininkui Kęstučiui už nemokamai suteiktą pramogą vaikams bei IKI parduotuvės, esančios Savanorių g. 44, Kretingoje, administracijai už padovanotas vaišes.

"Į ORĄ"

      Liepos 30 dieną svečiavomės Kartenos aerodrome, kur grupelę Kretingos socialinių paslaugų centro globojamų (rūpinamų) vaikų nuoširdžiai priėmė ir 'į orą" pakėlė Klaipėdos sklandytojų klubo atstovai. Ačiū jiems už neišdildomus įspūdžius ir pramogą.

APSILANKYMAS NYKŠTUKŲ KAIME

      Liepos 20 dieną Kretingos socialinių paslaugų centro globojami vaikai, kartu su darbuotoja vyko į Vienkiemio sodybą. Akimirkos iš Nykštukų" kaimo.

ŠALTA JŪRA

       Liepos 18 dieną Vaikų globos (rūpybos) tarnybos berniukai, lydimi socialinės darbuotojos Jūratės Blyžienės, vyko į Palangą prie jūros. Smagus laikas, tik vanduo šaltas.

VASAROS STOVYKLA „GAMTA – MŪSŲ NAMAI“

     2019 m. liepos 2-8 dienomis 4 Kretingos rajono vaikai, kartu su Joniškio, Rokiškio ir penkių Latvijos miestų stovyklautojų grupėmis, poilsiavo Rokiškio rajono kaimo turizmo sodyboje „Vieversynė“. Stovykla „Gamta – mūsų namai“ organizuota iš projekto „Socialinių paslaugų prieinamumo ir kokybės gerinimas Vidurio Baltijos regione“.
      Stovykloje turiningai praleidome laiką. Dalyvauta linksmose, pramoginėse veiklose, kurias stovyklautojai atliko komandomis, pasitelkdami savo kūrybą ir išmonę.

Apsilankymas Paupio sporto aikštyne

       Dienos veiklos vaikai pirmą kartą apsilankė Paupio sporto aikštyne. Šis aikštynas yra įkurtas sporto entuziasto Raimondo Puškoriaus ir savivaldybės dėka.
      Aikštyne yra kelios futbolo aikštės, daug sportinių treniruoklių, tinkamai prižiūrima aplinka. Vaikai buvo labai nustebę visa tai pamatę.
      Diena pasitaikė labai karšta, tad susiradę pavėsingą vietą, vaikai žaidė įvairius ramesnio pobūdžio žaidimus. Tai buvo disko  mėtymas, žaidimas ,,orinukas“, kamuolio gaudymas su užduotimis.